Се гори од сексапил – Сања Барбика со врели кадри во новиот спот

1607

Фолкерката Сања Цинцева – Барбика деновиве го сними видеото за темата која се уште нема работен наслов, а е авторско дело на Дејан Момировски и Борче Нечовски.

Убавицата сподели неколку фотографии на социјалните мрежи од снимањето на видеото, а на нив може да се види дека има нов имиџ и изгледа поразлично од било кога.

Сексапилот и овојпат е нејзин заштитен знак, но е надополнет со модерни детали и изгледа како светските музички ѕвезди.

За изгледот и новата трансформација била задолжени Даниел Николовски и Викторија Бурсак Петров.

Спотот, пак, е снимен во Скопје, а зад режисерската палка стои Дарио Јанковиќ.

Инаку, новата тема е дуетска со Џамбо Агушев и неговиот оркестар, а кралот на трубата за прв пат го гледаме во улога на рапер.

Тимот на Сања најавува големо изненадување, а истото очекувајте го наскоро.