Протече фотографија на која страсно се бакнуваат: Дара Бубамара објави интимна фотка со 20 години помладото момче (фото)

291

Пејачката Дара Бубамара ужива во љубовната врска со 20 години помладото момче Тони.

По одморот на Малдивите, Дара и Тони заминаа на одмор на Занзибар.

Имено, пејачката долго време се обидуваше да го сокрие својот нов партнер, но јавноста набрзо дозна за кој се работи.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Пејачката досега неколку пати сподели фотки со момчето, но не го покажуваше лицето.

Меѓутоа, таа повеќе не сака да ја крие интимата, па објави селфи на кое се бакнува со Тони.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Нема сомнеж дека пејачката е заљубена и ужива во љубота со 20 годни помладиот партнер.