Николина Пишек објави нова брутална фотографија во бикини

867

Хрватската водителка Николина Пишек во ново провокативно издание.

Хрватската водителка Николина Пишек повторно се пофалила со својата одлична фигура. Имено, таа на Инстаграм објавила фотографија на која се гледа како позира на плажа во бикини. До израз дошла нејзината секси линија, а нејзините фанови биле маѓепсани.

“Дури на лето ќе ви приредам пекол со голи фотографии. Загревање”, напишала Николина и објавила фотографија во бикини.

Секако, фотографијата добила многу лајкови, а имало и многу позитивни коментари.

“Со такво тело, јас не би се облекувала. Никогаш’, напишала една девојка под фотографијата.

Инаку, како што е познато, Николина Пишек од 2013-та година е во брак со Видоје Ристовиќ, со кој ја има ќерката Софија Уна.