„Нештата конечно се загреваат“: Една од најубавите жени на светот ја објави првата секси фотографија во бикини после породување

307

Кејт Аптон ја “дигнала температурата“ на социјалните мрежи. Таа е една од најубавите жени на светот, во ноември за првпат станала мајка, а на свет донела девојче кое го добило името Женевив Аптон Верландер.

Оваа сексапилна жена ужива во нејзиното мајчинство и семејниот живот заедно со сопругот, бејзбол играчот Џастин Веландер, а кога има послободно време се забавува на социјалната мрежа Инстаграм.

Токму на оваа социјална мрежа, после долго време таа објавила секси фотографија и тоа во бикини.

„Нештата конечно се загреваат“ – напишала Кејт.

И мажите и жените ја “преплавиле“ со коментари и најгласиле дека изгледа совршено.