На пејачката и нудат 3 илјади евра за една ноќ: „Ќе ги објавам вашите имиња за да ве видат жените што правите“ (фото)

184

Хрватската пејачка Алекс Огњена (37) на социјалните мрежи покажа непристојна понуда, која ја добила од одреден обожавател и жестоко распали.

Имено, еден следбеник на социјалната мрежа Инстаграм и испратил порака во која тој и понудил одредена сума пари за интимни услуги.

– Ќе ти дадам 3000 евра за интимни односи за една ноќ – напишал тој.

– Јас ти давам „блок“. Во иднина ќе објавувам имиња за жените да ве видат – напишала видно вознемирената пејачка, пренесува 24сата.хр, додавајќи:

– Ајде да го решиме ова еднаш и засекогаш. Не барам спонзор !!! Цел живот се осудував себеси (и себеси и мојот син) и не би прифатил неморални понуди дури и да сум гладна. Не се согласував кога ми беше најтешко, нема ни денес. Отсега, ваквите понуди одат директно во „блок“. Без исклучок – рече видливо навредената пејачка.