Марјана Станојковска последните денови од летото ги поминува во Трпејца, еве со кого е таму

277

Манекенката и водителка Марјана Станојковска последните денови од летото ги поминува во Охрид со своето семејство, пренесува „Женски магазин“.

Водителката на својот Инстаграм профил објави фотографија со својата мајка, а во описот напиша дека нејзината сестра е ‘фотографот’.

Станојковска преку фотографиите од мајка си покажа колу свушности си личат една со друга. Мајката и ќерката во костими за капење изгледаат одлично.

Последните неколку нејзини фотографии на Инстаграм се токму од Трпејца, но не е познато дали нејзиното момче е таму со нив, пренесува „Женски магазин“.