„Коса што чешел не видела“: Вака изгледа Елена Стојановска кога се буди наутро (фото)

631

Велат дека убавината на жената се познава кога таа се буди наутро.

Во време кога естетските корекции и силната шминка се „ин“ и повеќе од доволно, ретко да се воодушевуваме на природната женска убавина.

ТВ водителката на утринската програма на телевизија Сител „Ја сакам Македонија“, Елена Стојановска иако се буди во раните утрински часови за да стаса на работа и да ги поздрави гледачите наутро, секогаш има умерена шминка која ја бараат камерите и природно издание кое е нејзин заштитен знак.

ФОТО:ЕЛЕНА СТОЈАНОВСКА/ИНСАТГРАМ

Елена а активна на Инстаграм, а овој пат покажа како изгледа веднаш по будење, како што вели со „коса што чешел не видела“, но дури и таква Елена е вистинска убавица.

Средувањето за неа може и да почека, бидејќи кафето е најиниот приоритет. Наздравје!