Годините ништо не ѝ можат: Памела Андерсон во жежок-костим за капење (ФОТО)

316

Памела Андерсон (53) неодамна им испрати порака за поддршка на сите жени што се несигурни во своите квалитети преку објавата на Инстаграм.

Во таа пригода, актерката исракна дека и самата се чувствувала несигурно во себе, мислејќи дека не им се допаѓа на мажите, но откако се фотографирала за магазинот „Плејбој“ се случил пресврт.

Најпознатата „чуварка на плажата“ и омилената „плејбој-зајачица“ на својот инстаграм-профил објави фотографија со која ја најави својата нова окупација.

Креирам нови костими за капење“, кратко порача позирајќи во секси костим за капење.

View this post on Instagram

Creating new bathing suits 🐬

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on