(ФОТО) Папарацо лов: Ѕвездата на ПСЖ фотната со секси девојка која ги покажа градите

407

Во една од најпопуларните летувалите за фудбалерите, Ибица во моментот престојува ѕвездата на ПСЖ, Марко Верати и тоа во пријатно друштво.

Италијанецот неодамна вплови во романса со убава црнкиња, младата француската манекенка Џесика Алди која веќе позира за многу магазина во Франција.

Сепак пред шест месеци не беше толку позната, па паралелно со скромната манекенска кариера работеше и како келнерка во еден бар во Париз.Токму там и Верати ја запознал, па поради нејзе ја остави невенчаната сопруга Лаура со кој има и две деца.

Дека се среќно и лудо заљубени можеше да се види на плажата каде разменуваа нежности. Џесика имаше мини бикини и во еден момент и ги открија градите, поточно едната, а тоа на папараците и дојде како кец на десетка.