Еве што поранешната сопруга на Коки Јанков прокоментира за неговиот втор брак и избраничка

4901
Естрадниот „Бекстејџ“ вчера објави дека виоилинистот Коки Јанков викендов тајно се оженил по втор пат и тоа со својата старо- нова избраничка, скопската адвокатка Маја со која што бил во врска пред да се ожени со првата сопруга Росана.
Според тврдењата на Бекстејџ, Коки и Маја го изговориле судбоносното “да“ во интимна атмосфера, во друштво на најблиските пријатели и семејството.
Бекстејџ“ го контактирашe Коки за да му честита, но изјава побараа и од неговата поранешна сопруга Росана Јанков.
Какви беа нивните одговори, погледнете во продолжение: