Еве каде е уловена Мелина Џиновиќ, откако го остави Харис и се дозна дека има нов љубовник кој е моќник (ФОТО)

267

Харис и Мелина имале навидум хармоничен брак, но по 22 години љубов ставија точка на таа приказна. Како што кажа и самиот пејач, не знае зошто сопругата го оставила, но и двајцата собрале сили и продолжиле понатаму.

Мелина, која важи за вистинска убавица, е уловена од папараците, на фризер.

Модната дизајнерка се посветила на себе и на својот изглед, за кој одвоила неколку часа, а екипата на емисијата „Paparaco lov“ ја фатила со алуминиумски фолии на главата.

Имено, Мелина извлекла прамените, и ја освежила бојата, а додека чекала бојата да ја „фати“ ја искористила приликата да запали пура и да се напие кафе.

После тоа со нова фризура тргнала кон автомобилот и се упатила во непознат правец.

Да потсетиме, неодамна во медиумите се појави вест дека Мелина решила да го смени презимето и да се врати на моминското презиме – Галиќ, но со оглед на тоа дека се уште не се формално разведени, сепак тоа е Џиновиќ.