Дилета посака добро утро – мажите одма се расонија поради бујното деколте (ФОТО)

124

Италијанската новинарка Дилета Леота повторно ги разбранува социјалните мрежи и тоа за добро утро, откако објави нова слика во која, како и секојпат, сите очи се вперени во нејзиното бујно деколте.

Сексапилната новинарка во моментов ги полни батериите пред продолжението на сезоната после Нова Година.