Дара Бубамара разменува нежности во автомобил со своето 21 година помладо момче (фото)

163

Српкската пејачка Дара Бубамара на социјалните мрежи се почесто објавува фотографии и снимки со своето 21 година помладо момче, познат бизнисмен кој на социјалните мрежи се потпишува како Тони.

Откако заедно беа на Малдивите, парот се почесто објавува заеднички фотографии.

Објавите најчесто се од автомобил, баш како и најновата која пејачката ја објави на „Инстаграм стори“.

Дара ни овојпат не ја снимаше главата на своето момче туку само неговата тетовирана рака, а во еден момент и ја бакна.

Пејачката не ги демантираше ниту пак ги потврди пишувања дека има нов љубовен партнер.

фото: Принтскрин/инстаграм