Антонија Гиговска го излажа момчето, па му приреди изненадување среде скопскиот аеродром (ВИДЕО)

336

Младата пејачка Антониа Гиговска откако ја облеодени својата ромаса со пејачот и колега Иван Јованов, постојано објавува заеднички фотографии и видеа, а овој пат пејачот покажа како таа го изненадила.

Како што пишува Иван во опсот на видеото кое го објави на својот Фејсбук, Антониа го излажала дека ќе одат на патување во Истанбул, а потоа среде Аеродром го изненадила и му открила дека ќе патуваат во Рим и тоа специјално за фудбалскиот натпревар помеѓу Рома и Јувентус.

She lied to me that we will go to Istanbul but the final destination is ROME!!No comment…..Antonia Gigovska love you!!!!!!!!AS ROMA❤️❤️ AS Roma Balkan AS ROMA FANS Macedonia

Gepostet von Ivan Jovanov am Freitag, 10. Januar 2020