Почетна Забава Антониа Гиговска ја крена блузата за да ги покаже новите резултати од...

Антониа Гиговска ја крена блузата за да ги покаже новите резултати од слебеењето, веќе и се бројат ребрата (фото)

153

Таа е млада 20 годишна, талентирана и успешна девојка која сигурно чекори по патот до успехот во својата музичка кариера.

Но, за да се биде актуелен и симпатичен во очите на публиката, најчесто не се потребни само нови песни и спотови, туку еден комплетен пакет за претставување пред очите на јавноста.

А пак и кога го има целото тоа, треба да ја имаш и онаа ѕвезда и искра дадена од Бога за народот да те сака. Антониа тоа го има!

Неодамна наполни 20 години и се пофали дека успеала да ослаби неверојатни 19 килограми со правилна исхрана и физичка активност.

ФОТО:АНТОНИА ГИГОВСКА/ИНСТАГРАМ

Линијата сега и дозволува да облече што сака, а пак самодовербата ја однесе на повисоко ниво. Но,овој пат, на најновите каде фотографии позира во спортска комбинација со крената блузичка, на Антониа и се бројат ребрата.

Дали претера или не, ние не би коментирале освен дека изгледа среќно и задоволно.

Инаку, деновиве Антониа објави акустична верзија на нејзиниот хит „Могли смо у двоје“ кој можете да го погледнете во продолжение: