Анастасија Ражнатовиќ во костим за капење го „запали“ Дубаи – Пејачката „грми“ со својот изглед

682

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ниските температури во Белград ги замени со високи во Дубаи каде ужива на заслужен одмор.

Деновиве ги изненади и фановите на социјалните мрежи со фотографија на која позира во костим за капење, а фановите беа воодушевени од нејзината витка става.

Како вам ви се допаѓа ова нејзино издание?