Ана Николиќ позираше гола (ВИДЕО)

247

Пејачка Ана Николиќ реши да биде повторно во центарот на вниманието овие денови, па денеска направи вистински бум на социјалните мрежи.

Имено пејачката сподели видео снимка која е пожешка од било кога.

Станува збор за видео во кое таа е гола, или поточно топлес, а градите ги сокрива само со долгата коса.

„Не, не“, напиша во својот опис Николиќ, а со тоа ја распали и машката фантазија кај фановите.

Иако  е влезена во петтата деценија од својот живот, Ана значително ослабе и повторно е една од најзгодните пејачки во регионот.