Почетна Забава Ана Николиќ блесна во бело здолниште: Пејачката повторно се мажи? (ФОТО+ВИДЕО)

Ана Николиќ блесна во бело здолниште: Пејачката повторно се мажи? (ФОТО+ВИДЕО)

122

Пејачката Ана Николиќ  блесна на новата фотографија што ја објави на  Инстаграм. Имено, таа ги истакна своите бујни гради кои речиси испаднале  од  деколтето до папокот, додека белата боја на свеченото здолмиште како да ја навести нејзината повторна венчавка. Особено ги подгреа озборувањата со својот коментар под фотографијата.

„Реалност“ – кусо напиша Ана сликана во своето бело здолниште.

„Мислев венчаница“, „Дали пак ќе се мажиш?“, „Толу си убава“, беа само некои од коментарите под фотографијата на Ана кои ја прикажуваат додека блескаше во белиот елегантен долг фустан, кој ниту оддалеку не е венчаница иако потсетува на такво нешто, туку само свечено здолниште за потребите на едно новогодишно снимање на на пејачката.