Адриана Лима на црвениот тепих во сосема ново издание ги збуни присутните

355

Некогашната манекенка, ангелот на Викторија Сикрет, не се откажува од новиот стил на шминкање, поради што многумина на прв поглед не ја препознале.

Адриана Лима минатата ноќ се појавила на црвениот тепих во Лос Анџелес, каде заблескала во елегантен фустан со длабок процеп и деколте, а поради необичната шминка изгледала целосно поинаку.

Многумина забележале дека манекенката додала и некој килограм повеќе и дека досега изгледа многу поздраво и поубаво.

За тоа време нејзиниот поранешен сопруг, кошаркарот Марко Јариќ, ужива во љубов со манекенката Бони Мјулер, за што последните денови странските медиуми непрестајно пишуваат.

loading...