„Жено, што направи од себе“: Миљана Кулиќ во бикини го покажа своето тело од 120 килограми (фото)

961

Миљана Кулиќ моментално ужива во Египет каде се подготвува за новата сезона на „Задруга“ во која по четврти пат ќе се појави во реално шоу.

Миљана ужива заедно со синот Жељко и мајката Марија Кулиќ, а за тоа како го поминуваат времето релаити ѕвездата секојдневно ги известува своите следбеници.

Таа истакна дека во последно време многу се здебелила, а тоа може да се забележи на нејзините фотографии.

„Имам 102 килгорами, како мечка сум. Боже мој, што се направив. Наскоро ќе ја доведам својата линија до совршенство“, изјави таа неодамна.

Нејзините следбеници оставија различни коментари, па така некои ја тешат велејќи дека изгледа убаво, додека пак други се изненадени од нејзиниот изглед.

ФОТО: ПРИНТСКРИН

„Никогаш не ја тргнувај насмевката“, „Жено, што направи од себе“, „Како вистинска мечка си“, се само некои од коментарите.