Почетна Забава Во храбро издание како светски модел: Каролина ја скрати косата и позираше...

Во храбро издание како светски модел: Каролина ја скрати косата и позираше без градник

0
289

Природна убавина, височина, конституција и витка фигура, прават таа да изгледа како познат светски модел.

Но, вака освен со својот врвен вокал, Каролина плени и со својата појава како комплетен пакет, се повеќе посакуван за заштитно лице од кампањите на модните брендови.

Приодов Каролина е актуелна со спотот за песната „Бели цветови“ од албумот „Извор“, а покрај тоа активно е посветена на изработна на фотосесии за магазини и брендови за облека и накит.

Па така, во најновата фотосесија таа позира за италијански бренд за накит. Она што може да се забележи на приложеното е дека нашата пејачка изгледа како од престижно списание за мода, храбро без градник под џемперчето и со нова, скратена и освежена фризура.

Извор: Вистина.мк

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here