Важеше за најубава актерка во Холивуд и го заведе сопругот на 20 години постарата колешка: Мила Кунис тотално е променета

513

35-годишната Мила Кунис некогаш важеше за една од најубавите жени на светот, но изгледа дека ситуацијата се променила.

Имено, таа била фотографирана со сопругот Ештон Качер и децата пред еден ресторан, а многумина останале зачудени од нејзиниот стајлинг.

Актерката носела широка облека и не била нашминкана, па многумина коментирале дека таа е прилично променета.

За потсетување, актерскиот пар со години беше во пријателски однос, а потоа Качер се разведе од Деми Мур и се ожени со Мила со која има две деца – ќерката Вајат Изабел и синот Димитри Портвуд.

View this post on Instagram

Night out with the wife

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on