Почетна тагови уапсен

таг: уапсен

Синот на Жан Митрев yaпcен во Германија бил дeл од теpоpиcтичка...

На 12.11.2019 година германската полиција разбила терористичка ќелија на ИСИС, а во акцијата уапсени се три лица – двајца Турци (21 и 22) и...

Уапсен поранешниот претседател на УЕФА, Мишел Платини

Поранешниот прв човек на Европската куќа на фудбалот, Мишел Платини е уапсен во текот на денешниот ден поради сомневања за сторен криминал при доделувањето...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
few clouds
13 ° C
13 °
13 °
82 %
1kmh
20 %
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °
Sun
18 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО