Почетна тагови трошоци

таг: трошоци

Колку пари му требаат на едно семејство за да го помине...

Мало  поскапување има на минималната кошничка во земјава. Во август минималните потреби на домаќинствата чинеле 33.538 денари. Тука спаѓаат потребите на едно домаќинство за храна, пијалаци,...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО