Почетна тагови трибина

таг: трибина

Голем гест: Милан ги кани лекарите и медицинските сестри за мечот...

Раководството на Милан повлече прекрасен потег на стартот од новата сезона, повикувајќи ги медицинските лица од Милано да присуствуваат на вечерашниот натпревар против Болоња. „Росонерите“...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО