Почетна тагови Тони Лајстнер

таг: Тони Лајстнер

Незапаметен скандал во Германија – фудбалер влетал на трибина и почнал...

Шокантна сцена во Германија - по убедлив пораз од својот поранешен клуб Динамо од Дрезден и провокација од трибините, фудбалерот на Хамбург, Тони Лајстнер,...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО