Почетна тагови татјана стојановска

таг: татјана стојановска

Татјана Стојановска проговори за приватниот живот: „Со Михаил заедно 8 години,...

Татјана Стојановска важи за една од најдобрите, најелегантни и најискусни македонски ТВ презентерки… Таа секогаш пред ТВ камерите е средена и професионална, а многумина ќе...

Татјана Стојановска откри детали од љубовниот живот: „Нема потпис, но живееме...

ТВ презентерката Татјана Стојановска беше гостинка во естрадниот магазин „Бекстејџ“ каде пред камерата откри детали од својата телевизиска кариера која трае 25 години, за...

Божествена убавина: Татјана Стојановска во бикини на 17 години (ФОТО)

Татјана Стојановска и денеска важи за едно од највпечатливите и најубавите ТВ-лица. Презентерката нејзината убавина ја истакна уште на млади години додека беше манекенка...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО