Почетна тагови Татијана Стефановска

таг: Татијана Стефановска

Жешката битолчанка се соблече по гаќички

На битолчанката со охридска адреса, пејачката Татијана Стефановска, медиумите досега многупати и го дале епитетот за една од естрадните дами со најдобар задник. Татјана очигледно...

„Голо“ издание и нова трансформација на Татијана Стефановска: Пејачката не запира...

Поради ситуацијата со коронавирусот, за мекедонските пејачки трпи музиката, настапите и секако паричникот ама во никој случај убавината, негата и личната сатисфакција. Фолк пејачката Татијана...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО