Почетна тагови струмица фестивал

таг: струмица фестивал

Струмица опен фестивал годинава со десетнеделна програма

Годинешново осмо издание на Струмица опен фестивал ќе трае од 9 јуни до 18 август, соопшти организаторот Културен-забавен живот. Оттаму додаваат дека од неколкудневни музички...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО