Почетна тагови ставревски

таг: ставревски

(ВИДЕО) Шекеринска: Опозициски политичар кој најмногу го ценев беше Ставрески

И вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска објави ПР видео на кое одговара на 30 кратки и интересни прашања. Изборот на Шекеринска за опозициски...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО