Почетна тагови Станија Добројевиќ

таг: Станија Добројевиќ

Станија со широко раширени нозе, менуваше пози пред спиење! (ФОТО)

Станија Добројевиќ не престанува да предизвикува огромно внимание во јавноста со своите провокативни фотографии и снимки што секојдневно ги споделува за нејзините следбеници. Вчеравечер таа...

Македонката Мартија ја споредуваат со српската старлета Станија

Младата македонска пејачка од Куманово која повеќето се уште ја нарекуваат малото девојче од „Ѕвездичките на Пинк“, веќе е голема девојка која плени со...

Кристијан Голубовиќ сериозно се закани: „Ако Станија не ми се извини...

Кристијан Голубовиќ изјави дека ќе ја убие Станија Добројевиќ ако таа искрено не му се извини за спомнувањето на неговото дете. „Навикнат сум даплукам по...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО