Почетна тагови српски

таг: српски

NBA-Шек проговори српски во чест на Јокич (ВИДЕО)

Кошаркарите на Денвер изедначија на 1-1 во плејоф серијата, откако го совладаа Портланд со 128-109. Домашниот тим до триумфот дојде најмногу благодарение на Никола...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО