Почетна тагови средношколци

таг: средношколци

Средношколците прифаќаат онлајн настава, но најавија и бојкот

Бленди Ходаи од Сојузот на средношколци во Северна Македонија денеска порача дека средношколците ќе почнат со онлајн настава, но само до моментот кога ќе...

Локалот во ТЦ Бисер во кој синоќа се забавуваа млади, ќе...

Со синоќешниот случај, во кој млади се забавуваа во локал во ТЦ Бисер во скопската општина Аеродром, е запознаен Пазарниот инспекторат и локалот ќе...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО