Почетна тагови спонзоруши

таг: спонзоруши

ИСПОВЕД НА ДВЕ МАКЕДОНСКИ ЕЛИТНИ СПOНЗОPYШИ – НЕ ИЗЛЕГУВАМЕ ОД ДОМА...

Човек не смее да биде прост во ова време. Kога станува збор за дружба со бизнис или со политичката елита, девојката мора да работи...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО