Почетна тагови советување

таг: советување

Секој има за што да се пожали: За 9 долари можете...

Таканову Нишимото е Јапонец кој го започнал овој необичен бизнис и не се покајал. Педесетгодишникот води онлајн сервис од 2012 година во своето родно...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО