Почетна тагови Шон Елиот

таг: Шон Елиот

NBA колумна на Димитар Младеновски-Ловот над биковите во 1995-та (ВИДЕО)

На денешен ден, во 1995-та година (тогаш трикратниот шампион) Чикаго Булс го пречека еден од најголемите конкуренти за тронот, Сан Антонио Спарс. Натпреварот се одржа...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО