Почетна тагови шахпаска

таг: шахпаска

За Шахпаска враќањето на работа е логично, родилки и мајки на...

Од следната среда, односно на 23 септември на работа се враќаат родителите на децата до шест години, лицата кои користеа продолжено породилно отсуство, додека...

Шахпаска со извинување до Канал 5 кон нашиот колега и компанија

Во нејзиното гостување преку skype во САМО ВИСТИНА, при едно наше прашање кажа една пред се неетичка изјава која истовремено е сериозна лажна информација! Канал...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО