Почетна тагови превирања

таг: превирања

Превирања во ДУИ: Виси мнозинството во Собранието?

„360 степени“ се обиде да стапи во контакт со пратениците Меџити и Зибери, со спикерот Талат Џафери, како и со кандидатите за министри Груби...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО