Почетна тагови пратка

таг: пратка

Американците ова не може да го игнорираат: Во Турција пристигнаа уште...

Во Турција долетаа шестиот и седмиот транспортен авион од Русија натоварени со против-воздушните системи „С-400“, а ова го потврдија и од турското Министерство за...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО