Почетна тагови потерница

таг: потерница

ПОЛИЦИЈАТА ГО БАРА НЕФИ УСЕИНИ, НО СЕ УШТЕ НЕМА РАСПИШАНА ПОТЕРНИЦА...

Основниот суд во Охрид го прифати предлогот на обвинителството и им одреди притвор на бизнисменот и советник во општина Охрид од редовите на ДУИ,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО