Почетна тагови порше тајкан

таг: порше тајкан

Официјално е претставен првиот електричен Porsche: Taycan е спортски ѕвер

Од Porsche нагласуваат дека во секој аспект, од забрзување, забавување, влегување и излегување од кривина, чувството е секогаш како да сте во спортски автомобил. Конечно!...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО