Почетна тагови платини

таг: платини

Уапсен поранешниот претседател на УЕФА, Мишел Платини

Поранешниот прв човек на Европската куќа на фудбалот, Мишел Платини е уапсен во текот на денешниот ден поради сомневања за сторен криминал при доделувањето...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
few clouds
13 ° C
13 °
13 °
82 %
1kmh
20 %
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °
Sun
18 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО