Почетна тагови назим буши

таг: назим буши

Назим Буши си ја украси канцеларија во МВР со знак на...

Заменик министерот за внатрешни работи, Назим Буши, денес си ја доопремуваше својата луксузно уредена канцеларија. Во македонското МВР, Буши го овековечи моментот во кој во...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО