Почетна тагови мотор запорожје

таг: мотор запорожје

ПРОБЛЕМ: Украинската федерација му забрани на Мотор да игра во СЕХА...

Иако пред еден месец украинскиот шампион Мотор Запорожје беше претставен како нов учесник во регионалната СЕХА лига, како што пишува „Брз Центар“ можно е...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО