Почетна тагови мобилен

таг: мобилен

Сменете само една работа и батеријата на вашиот мобилен телефон ќе...

Животот на батериите воглавно се состои од 500 полни циклуси. Сите поминуваме многу време на нашите телефони, а тоа секако дека доведува до претерано...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО