Почетна тагови Минсеота Тимбервулвс

таг: Минсеота Тимбервулвс

NBA-Мемфис од “загубен” меч до огромен триумф (ВИДЕО)

На дуелот помеѓу Мемфис Гризлис и Минесота Тимбервулвс бевме сведоци на нешто што ретко се гледа. Младите "волци" фуриозно го започнаа натпреварот со 11:0 и...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО