Почетна тагови Мино Раниола

таг: Мино Раниола

Златан ја посвети тиутлата на неговиот починат менаџер

Златан Ибрахимович ja посвети шампионската титула со Милан на починатиот агент, Мино Раиола откривајќи дека токму тој е најзаслужниот што по враќањето а американската...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО