Почетна тагови милијарди

таг: милијарди

Како би изгледало богатството на Безос од 200 милијарди долари во...

Популарниот американски астрофизичар, Нил де Грас Тајсон на интересен начин опиша колку е навистина богат сопственикот на Амазон, Џеф Безос. „Никој не ме праша ова,...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО