Почетна тагови милановиќ

таг: милановиќ

Во Хрватска се појави новиот Тито!?

Претседателот на Република Хрватска, Зоран Милановиќ за приватна посета на албанскиот премиер Еди Рама ја користел моторната јахта Учка на хрватската морнарица и воен...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО