Почетна тагови Милан шампион

таг: Милан шампион

Златан ја посвети тиутлата на неговиот починат менаџер

Златан Ибрахимович ja посвети шампионската титула со Милан на починатиот агент, Мино Раиола откривајќи дека токму тој е најзаслужниот што по враќањето а американската...

Милан е новиот шампион во Италија

По 11 години пауза, Милан повторно го освои скудетото. На гостувањето против Сасуоло, "росонерите" славеа со 3:0 и стигнаа до својот 19-ти тимски трофеј. Со...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО